Küresel İletişim Merkezi

Küresel İletişim Merkezi

 
Hakkımızda
KURUM PROFİLİ

Küresel İletişim Merkezi olarak çeşitli alanlarda Web Portalları yayını yapmaktayız.

Bunların içinde DÜNYA BÜLTENİ (www.dunyabulteni.net) adlı portalımız, günlük yaklaşık 20000 civarında tekil tıklama yapılan nitelikli bir haber portalı olarak kendi alanında kalitesiyle takdir toplamaktadır.

Bu portal haber analizlere ağırlık vermekte ve özellikle de gerek yurt içi gerekse de ulusararası ekonomi-politik gelişmeleri arka planları ile birlikte okuyucularına sunmaktadır.

Sitede yer alan Populer Tarih, ve Aile-Eğitim bölümleri de farklı okuyucu guruplarına hitap etmektedir.

Yine aynı site içinde DÜBAM (Dünya Bülteni Araştırma Masası) bölümüyle, konulu tercüme makaleler ve haber analizler dosya mantığı ile kapsamlı metinler olarak derlenmekte ve okuyucuların istifadesine sunulmaktadır.

Dünya Bülteni özellikle, nitelikli ve derinlikli okuma yapan bir kesime hitap etmektedir. İzleyicilerin Portal içindeki kalış süresi ortalama 13-15 dakika olarak tesbit edilmektedir.

Dünya Bülteninin ortalama 5000/gün tirajlı İngilizce ve Arapça versiyonları da ayrıca yayındadır. (www.worldbulletin.net, www.akhbaralaalam.net)

Diğer bir yayınımız olan DÜNYA BİZİM (www.dunyabizim.com) ise günde yaklaşık 7000 civarında tekil tıklama alan bir Kültür-Sanat ve Edebiyat portalıdır. Daha çok okuma, yazma, sanat ve edebiyat merakı olan, ağırlıklı olarak genç bir izleyici kitlesinin takip ettiği DÜNYA BİZİMİN tüm haberleri bu site için özel olarak hazırlanmaktadır.

Kendi alanında bir başvuru portalı hükmündedir.

Yayın hayatını 1 yıl geride bırakan ve her geçen gün takipçi sayısını artıran Sondevir.com adlı sitemiz ile ; daha İlkeli haber yayını çizgisiyle Aktüel habercilikte ön plana çıkmaktadır.